نمایندگان مقرر کردند به منظور تقویت صندوق بیمه محصولات کشاورزی اعتبار یک هزار و ۳۵۰میلیارد تومانی به آن تعلق گیرد.         اختصاص اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی به جمعیت هلال احمر/ ۴۰درصد اعتبارات برای خرید بالگرد و تجهیزات امداد هوایی هزینه شود         هزینه‌کرد بخشی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی برای اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل در همان دستگاه         دولت مجاز به افزایش حقوق بازنشستگان با دریافتی کمتر از ۲ میلیون تومان شد
امروز سه شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۳۵
بازديد امروز: ۱۳۵۳
بازديد روز قبل: ۱۶۸۴
بازديد هفته: ۱۰۸۸۲
بازديد ماه: ۴۴۱۴۱
بازديد کل: ۵۳۴۶۱۷۲
آي پي: ۵۴.۱۶۷.۱۸۴.۶۴
اخبار > ساير خبرها (عمومي) > ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
   

مهندس مهدی چمران و هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ابقا شدند.


آخرین انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد و در این انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران ابقا شد.

 برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای شهر تهران در چهارمین سال از فعالیت شورای چهارم امروز به صورت علنی برگزار شد.

در این جلسه مهدی چمران با ۱۶ رای بیشترین آرا را کسب کرد و دوباره بر صندلی ریاست نشست.

همچنین در این انتخابات، احمد مسجد جامعی ۱۴ رای کسب کرد و یک رای سفید هم در این میان بوده است.

همچنین با پایان رای گیری برای انتخاب نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، مرتضی طلایی توانست در رقابت با احمد حکیمی‌پور و رحمت الله حافظی پیروز شود و با کسب ۱۷ رای به عنوان نایب رئیس شورای شهر انتخاب شد. احمد حکیمی پور در این انتخابات ۱۳ و حافظی یک رای کسب کردند.

همچنین انتخاب دو منشی و عضو هیات رییسه شورا در سال چهارم با نامزدی ابوالفضل قناعتی، محسن پیرهادی، محمد مهدی تندگویان و محسن سرخو برگزار شد. که در این رای گیری محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی هرکدام با کسب ۱۷ رای به عنوان دو منشی هیات رییسه انتخاب شدند، همچنین سرخو ۱۳ رای و تندگویان، ۱۵ رای کسب کردند.

در پایان رای گیری، رضا تقی‌پور با کسب ۱۶ رای اعضای شورای شهر تهران، به عنوان سخنگوی شورای شهر تهران باقی ماند. اسماعیل دوستی نیز در این رای گیری، ۱۴ رای کسب کرد و در این میان یک رای سفید نیز وجود داشت.


منبع:
http://www.mehrnews.com/news/3755858


نام
پست الکترونيک
پيام شما