آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۳۴
بازديد امروز: ۱۶۱۴
بازديد روز قبل: ۲۸۳۵
بازديد هفته: ۱۸۰۶۴
بازديد ماه: ۲۷۶۰۲
بازديد کل: ۶۲۲۹۷۹۷
آي پي: ۵۴.۲۳۴.۱۱۴.۲۰۲
محدوده جستجو: متن جستجو:
نوع جستجو:

پرسش و پاسخ
۷/۱۲/۱۳۹۲

پرسش :

در قرارداد کار بین کارگر و کارفرما توافق بر پرداخت مزد با پول خارجی شده است آیا این پرداخت و توافق با مقررات قانون کار انطباق دارد؟

۷/۱۲/۱۳۹۲

پاسخ :

پرداخت مزد مستند به ماده ۳۷ قانون کار صرفاً به وجه رایج کشور مجاز بوده و هرگونه تراضی و یا توافق طرفین که برخلاف این حكم باشد با عنایت به آمره بودن حكم مزبور غیر نافذ خواهد بود.