آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۳
بازديد امروز: ۲۸
بازديد روز قبل: ۲۸۰
بازديد هفته: ۹۷۱
بازديد ماه: ۴۰۷۲
بازديد کل: ۶۲۸۳۵۸۷
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
محدوده جستجو: متن جستجو:
نوع جستجو:

پرسش و پاسخ
۲۰/۱۱/۱۳۸۸

پرسش :

با سلام و خسته نباشید
بنده از سال ۷۷ بصورت شرکتی در آموزش و پرورش (کادر اداری) مشغول بکار بوده ام و در مهر ۸۵ پیرو تصویب نامه هیئت وزیران (تبدیل وضع نیروهای کارشناس شرکتی) چون لیسانس داشتم و در پست کارشناسی مشغول بکار بودم طبق بند۱ بصورت پیمانی درآمدم اما در سال ۸۶ مرا از پیمانی به قراردادی بند ۲ در آوردند و دلیلش را هم بخشنامه معاون اول ریاست محترم جمهوری و بخشنامه وزارتی عنوان نمودند. در حالیکه تمام شرایط استخدام پیمانی را داشتم و حتی قبولی آزمون استخدام ادواری و مهارتهای بین المللی رایانه را داشته و گزینش نیز شده بودم. سوال من این است:
آیا نباید بنده با شرایط ذکر شده و طبق مصوبه۸۴۵۱۵/ت۳۴۵۱۳هـ مورخ ۱۵/۱۲/۸۴ به پیمانی تبدیل می شدم؟
آیا در سال ۸۸ و یا ۸۹ طبق قانون مدیریت خدمات کشوری امکان تبدیل بنده به پیمانی میسر خواهدشد؟ برای پیگیری چه کار باید انجام دهم
از راهنمایی شما نهایت تشکر را دارم

۲۵/۱۱/۱۳۸۸

پاسخ :

بسمه تعالی
با سلام
مطابق ماده (۴۵) قانون مدیریت خدمات کشوری ، از زمان اجرای این قانون ، استخدام در دستگاههای اجرایی صرفا به دو روش استخدام رسمی و پیمانی صورت می پذیرد .
بر این اساس چنانچه سازمان به پست مورد تصّدی شما در آینده نیاز داشته باشد و وفق ماده ( ۴۹ ) قانون مدیریت خدمات کشوری ، عملکرد و خدمات شما مورد رضایت سازمان بوده و در زمینه شغل مورد تصّدی تخصّص لازم را کسب کرده باشید ، به لحاظ قانونی امکان بکارگیری شما به صورت پیمانی و سپس به صورت رسمی وجود دارد .
www.hvm.ir