آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۲۸۲
بازديد روز قبل: ۴۲۵
بازديد هفته: ۳۲۵۷
بازديد ماه: ۵۹۷۶
بازديد کل: ۶۲۸۱۰۶۳
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
محدوده جستجو: متن جستجو:
نوع جستجو:

پرسش و پاسخ
۲۰/۱۳۸۸

پرسش :

نسبت به حقوق و مزایای کارکنان قراردادکار معین موضوع تبصره ماده ۳۲ قانون خدمات کشوری چگونه بایسد برخورد شود؟ آیا باید بر اساس مصوبات گذشته به مثابه کارکنان پیمانی به آن ها حقوق و مزایا پرداخت نمود؟
اگر جواب منفی است حداقل و حداکثر حقوق و مزایا و نحوه محاسبه بیمه تأمین اجتماعی آن ها به چه شکل است؟
آیا پرداخت ماموریت و اضافه کار به آنها مشمول ۲۵ درصد افزایش یا کاهش قرارداد انجام خدمت می باشد؟
سقف ۱۰ درصد مندرج در تبصره ماده ۳۲ شامل کارکنان قراردادی شاغل قبل از اجرای قانون هم می باشد؟

۲۸/۱۳۸۸

پاسخ :

بسمه تعالی
با سلام
ضوابط اجرایی تبصره ماده ( ۳۲) در دست بررسی و تدوین توسط هیأت وزیران است و در آینده به دستگاههای اجرائی ابلاغ خواهد شد .
www.hvm.ir