اخبار > سایر خبرها (عمومی) > ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
۱ بازدید
 

نحوه واریز سود متوفیان تیر ماه مشخص می‌شود/ هنوز امکان ارائه شماره شبا وجود دارد


مشاور کل سازمان خصوصی سازی گفت: دستور العمل و فرآیند واریز سود سهام عدالت متوفیان در حال پیگیری است و پیش بینی می شود نحوه واریز سود متوفیان در تیر ماه مشخص شود.
نحوه واریز سود متوفیان تیر ماه مشخص می شود/ هنوز امکان ارائه شماره شبا وجود داردسید جعفر سبحانی در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان در خصوص آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت متاخرین بیان کرد:سود سهام عدالت متاخرین که شامل ۳.۵ میلیون نفر بوده اند از ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا به امروز ۳۰ بانک عملیات واریز سود را انجام داده اند و مابقی نیز به محض دریافت سود از شرکت ها به حساب بانک ها واریز و سپس سود مشمولین در جا تسویه خواهد شد.

وی در ادامه افزود: واریز سود سهام عدالت ۲۰ گروه از مشمولین تا ۱۵ اردیبهشت ماه به طور کامل انجام شده و افراد می توانند صورتحساب خود را از سامانه سهام عدالت مشاهده کنند.

مشاور کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه مشمولین همچنان می تواند شماره شبای خود را به سامانه ارائه دهند، گفت: مشمولینی که هنوز اقدام به ارائه شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت نکرده اند می توانند، با مراجعه با سامانه شبای خود را ثبت کنند که سود این افراد در مراحل بعدی و پس از راستی آزمایی واریز خواهد شد.

سبحانی تاکید کرد: مشمولینی که به تازگی قصد وارد کردن شماره شبا به سامانه را دارند، سود مربوط به سهام این افراد در خرداد ماه و پس از راستی آزمایی واریز خواهد شد و مردم هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند.

وی در خصوص رمان واریز سود سهام عدالت متوفیان تصریح کرد: دستور العمل و فرآنید مربوط به این موضوع و برنامه نرم افزاری در حال پیگیری است، و در حال مذاکره با دفاتر خدمات الکترونیک و ثبت احوال برای فراهم کردن شرایط پیرامون واریز سود سهام عدالت متوفیان هستیم که پیش بینی می شود نحوه واریز سود متوفیان در تیر ماه مشخص شود.

مشاور کل سازمان خصوصی سازی در توضیح زمان آزاد سازی سهام عدالت توضیح داد: در مورد زمان آزاد سازی سهام عدالت باید تصمیمات از سوی مجلس اخذ شود که در این راستا بررسی ها آغاز و کمیسیون های فرعی و اصلی انتخاب شد و از بورس و سازمان خصوصی سازی برای انجام مراحل قانونی کمک گرفته شده، ولی زمان قطعی آن باید از سوی مجلس تعیین شود.

براین اساس، شنیده ها حاکی از آن است که پس از ارسال لایحه بررسی موضوع سهام عدالت قرار است تا شهریور ماه سال جاری این لایحه به قانون تبدیل شود.


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/422940