اخبار > سایر خبرها (عمومی) > ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
۱ بازدید
 

(بروز شده ۳۱ مرداد ۹۶) دانلود نرم افزار بانک جامع قوانین و مقررات کشور 'حقوق یار' برای اندروید با بیش از ۵۲ هزار قانون و مقررات


کامل ترین نرم افزار بانک جامع قوانین و مقررات کشور برای گوشی های اندروید برای اولین بار هم اکنون در سایت حقوقی و امور مجلس قابل دریافت می باشد.
این نرم افزار که قابل نصب بر روی انواع گوشی های اندروید می باشد حاوی بیش از پنجاه دو هزار قانون و مقررات شامل مصوبات مجلس شورای اسلامی، هیأت وزیران، مجمع تشخیص مصلحت نظام ،شورای انقلاب ،بخشنامه های قوه قضاییه ،نظریات شورای نگهبان و نیز در بردارنده کلیه آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، نظریه های رئیس مجلس شورای اسلامی و مصوبات سایر مراجع قانونی است که به صورت روزانه به روز رسانی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.
همچنین شما با استفاده از این نرم افزار همواره می توانید به سایت حقوقی و امور مجلس دسترسی پیدا کرده و از جدیدترین اخبار و رویدادهای حقوقی و قضایی ،مقالات ،فرم های قضایی ، ترمینولوژی های حقوقی ، طرح ها و لوایح ، دیدگاههای حقوقی ، آموزشهای حقوقی و ... استفاده نمائید.

 

 

از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تازه های قوانین : از این گزینه به ۱۰۰ قانون و مقررات اخیر میتوان دسترسی داشت.

۲- قوانین پرکاربرد : گزینه قوانین پرکاربرد به منظور دسترسی سریعتر و آسان کاربر در زیر مجموعه سبد قانون نرم افزار قرار گرفته است.

۳- جستجوی هوشمند : از دیگر امکانات نرم افزار نمایش پاسخ های جستجو شده بر اساس نزدیکترین و کوتاه ترین کلمات تایپ شده توسط کاربر می باشد.

۴- جستجو بر اساس تاریخ : از این طریق می توان قوانین را بر اساس تاریخ تصویب جستجو کرد.

۵- جستجو در متن : کاربران می توانند از این طریق در متن هر قانون مطلب مورد نظر خود را جستجو کنند.

۶- سبد قانون : کاربران بعد از جستجو و استفاده از قوانین و مقررات میتوانند آنها را در سبد قانون شخصی خود وارد کرده و در مراجعات بعدی به نرم افزار از آنها استفاده نمایند.همچنین در این قسمت امکان ایجاد سبدهای متعدد قانون برای اختصاص به موضوعات مختلف نیز وجود دارد.

۷- افزودن یادداشت به قوانین : از این طریق امکان افزودن یادداشت های شخصی به قوانین ذخیره شده در سبد قوانین وجود دارد.

۸- لینک بین قوانین و مقررات : برای دسترسی سریع به متن اصلی قوانین و مقررات مذکور دریک قانون یا مصوبه ، بین قوانین لینک گذاری شده است.

۹- امکان دریافت فایل pdf قوانین و مقررات : درصورتیکه بنا به دلایلی علاوه بر متن قانون تصویر pdf آن هم موجود باشد قابل دریافت می باشد.

۱۰- امکان بروز رسانی : با این امکان میتوانید آخرین قوانین و مقررات اضافه شده به بانک سایت را به گوشی خود منتقل و به نرم افزار حقوق یار اضافه نمائید.

برای استفاده از تمام امکانات این نرم افزار بصورت آفلاین میبایست آنرا به مبلغ ده هزارتومان خریداری فرمائید. لازم به ذکر است حجم فایل دانلود حدود ۱۶۳ مگابایت بوده و هنگام نصب به حدود ۶۰۰مگابایت فضای هارد نیازدارد.

کاربران گرامی می توانند با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را در تکمیل و ارتقای این نرم افزار یاری نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۵۲۳۴۵۵۴ تماس بگیرید

کاربران گرامی و خریداران محترم  میتوانند نرم افزار بروز شده را بصورت رایگان دانلود و نصب نمایند.

 
 
برای دریافت نسخه پرتابل ویندوزی (رایگان) اینجا کلیک کنید

 

آخرین تغییرات:

- مشکل پرداخت در برخی از دستگاهها حل شد.۱۳۹۷/۱۰/۲۶