آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۶
بازديد روز قبل: ۱۵
بازديد هفته: ۱۵۶
بازديد ماه: ۲۲۳۸
بازديد کل: ۶۲۸۵۵۲۳
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > اخبار دولت > ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
۱۷۲ بازدید
 
   

رحمانی فضلی: تشکیل کارگروه حقوقی و قضایی در ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی/فعالیت ۵ کارگروه


رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی گفت: چهار کارگروه تشکیل شده بود و با پیشنهاد اعضاء کارگروه دیگری تحت عنوان حقوقی و قضایی تشکیل شد. مسئولین کارگروه ها مشخص شدند و قرار شد هفته ای یکبار تشکیل جلسه بدهند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه سومین جلسه این ستاد و در جمع خبرنگاران، گفت: حضور اعضای ستاد با انگیزه، جدی و با علاقه بود و تکالیفی که جلسه قبل داده بودیم که شامل آیین نامه ها، دستورالعمل ها و سیاست ها بود بررسی شد.

وی با بیان اینکه چهار کارگروه تشکیل شده بود و با پیشنهاد اعضاء کارگروه دیگری تحت عنوان حقوقی و قضایی تشکیل شد، افزود: مسئولین کارگروه ها مشخص شدند و قرار شد هفته ای یکبار تشکیل جلسه بدهند تا در حوزه شناسایی جریان های خبری، اطلاع رسانی، شناسایی ابهامات و شبهاتی که در ذهن مردم وجود دارد، نیاز اطلاعاتی و اخبار اقتصادی مردم احصاء شوند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلف اجرایی مسئول شدند که حتما به این نیاز ها و مطالبات پاسخ دهند.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی یاد آورشد: همچنین مقرر شد هر دستگاه اجرایی حدود ٢٥ نفر از کارشناسان برجسته داخل و بیرون از دستگاه را داشته باشد تا در توضیح مسائل و مشکلات اقتصادی جامعه در قالب خبر، گزارش و تحلیل با مردم در تماس باشند.

رحمانی فضلی عنوان کرد: باید بتوانیم فضای رسانه ای خودمان را در حوزه ایجابی بگونه ای هدایت کنیم که زمینه ابهام زایی و تحریف و دروغ را از بین ببریم.

وی بیان کرد: با تشکیل کارگروه ها ظرف سه هفته ساختار ها در حال تکمیل و تکالیف مشخص شده است. امیدواریم در جلسات بعد با ارائه پیشنهاد ها و راهکار ها نگاه ها و نظرات نو از سوی رسانه ها مطرح شود.

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی تاکید کرد: امیدمان در این کار این است که به کمک رسانه های داخلی اعم از سایت ها، روزنامه ها، مطبوعات و نشریات و حتی کانال های پیام رسان ها و خصوصا صداوسیما درکنار دستگاه هایی که ارتباط تریبونی با جامعه دارند مانند نمایندگان مجلس و ائمه جمعه بتوانیم آرامش، پویایی، فعالیت و در عین حال واقعیت را به مردم بگوییم.

وی تصریح کرد: اگر واقعیت شرایط اقتصادی را به مردم بگوییم و مشارکت جدی آن ها را بطلبیم، موفق می شویم. 


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/460127


نام
پست الکترونيک
پيام شما