آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۳
بازديد امروز: ۱۳۳
بازديد روز قبل: ۱۷۳
بازديد هفته: ۳۸۰
بازديد ماه: ۴۸۳۴
بازديد کل: ۶۲۸۳۰۲۳
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > اخبار قوه قضاییه > ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
۲۵۵ بازدید
 
   

مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه خبر داد آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون مترجمان رسمی


مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه با بیان اینکه از امروز سه شنبه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون مترجمان رسمی آغاز می شود گفت: این آزمون توسط سازمان سنجش و آموزش کشور و در دو مرحله به صورت کتبی و شفاهی برگزار می شود.
آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون مترجمان رسمیبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی قوه قضاییه، احمد اسدیان مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه از آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون مترجمان رسمی از امروز خبر داد.

وی ضمن اعلام برگزاری آزمون مترجمان رسمی در آبان ماه سال جاری افزود: این آزمون توسط سازمان سنجش و آموزش کشور و در دو مرحله به صورت کتبی و شفاهی برگزار می شود؛ افراد موفق در کسب حداقل امتیاز ۵۰ درصد نمره آزمون کتبی برای مصاحبه دعوت می شوند و پس از طی مراحل اداری پروانه دریافت خواهند کرد.

مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه در خصوص نیازسنجی برگزاری آزمون مترجمان رسمی گفت: جذب مترجم رسمی متناسب با نیاز استان ها به مترجم و اطلاعاتی که اداره کل اسناد و امور مترجمان طی بررسی های آماری کسب کرده است، انجام می شود و در این میان اولویت ما با شهر های فاقد مترجم رسمی و نیز زبان هایی است که تعداد مترجمان آن کم است.

وی افزود: این آزمون در ۱۴ رشته زبان های اردو، اسپانیایی، آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، ترکی آذری، ترکی استانبولی، چینی، روسی، ژاپنی، عربی، فرانسه، کردی و کره ای برگزاری می شود و در نهایت تعداد ۱۷۷ مترجم رسمی در رشته زبان های یاد شده جذب خواهند شد.

مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه در پایان خاطرنشان کرد: آزمون جذب مترجمان رسمی در بیست و پنجم آبان ماه سال جاری برگزار می شود و متقاضیان از امروز سه شنبه می توانند برای ثبت نام در این آزمون به پایگاه اینترنتی www.ekfam.ir و یا www.sanam.ekfam.ir مراجعه کنند.


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/451393


نام
پست الکترونيک
پيام شما