آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۳
بازديد امروز: ۶۵
بازديد روز قبل: ۷۶
بازديد هفته: ۲۴۰
بازديد ماه: ۵۱۹۳
بازديد کل: ۶۲۸۲۷۸۲
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > اخبار قوه قضاییه > ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
۱۲۲ بازدید
 
   

۱۵۰ واحد تعطیل شده به چرخه تولید بازمی گردند


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، گفت: این دستگاه در راستای تحقق اهداف اقتصادمقاومتی، مشکلات حقوقی و قضایی صنایع کوچک تعطیل شده را پیگیری می کند.
محمدباقر الفت در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، افزود: با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اقتصادمقاومتی قوه قضاییه و با هدف جلوگیری از تعطیلی و بیکارشدن کارگران بخش صنعت، در هر استان دست كم ٥ و حداكثر ١٥ واحدی که به دلیل مشكلات حقوقی و قضایی تعطیل شده اند، شناسایی و پس از بررسی و رفع مشکلات به چرخه تولید بازمی گردند. وی با بیان اینکه قوه قضاییه مکلف به رفع این مشكلات است، اظهارکرد: با رؤسای كل دادگستری ها مكاتبه شد تا واحدهای استان مربوطه را شناسایی و به ما معرفی كنند تا هر چه سریعتر به مشکلات آنان رسیدگی شود.

مشکلات صنایع کوچک تعطیل شده در قوه قضاییه پیگیری می شود
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ادامه داد: محدودیت ها و ممنوعیت های قانونی، گاهی موانعی برای صنایع ایجاد می كند كه امروز قوه قضاییه تصمیم گرفته است این موانع را با بهره گیری از تفاسیر قانونی در وضعیت فوق العاده امروز کشور بردارد و بر آن است تا ١٥٠ واحد تعطیل شده را تا پایان سال ٩٧ به چرخه تولید بازگرداند. به گزارش واحد اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، وی با اشاره به اینکه در مراجعه صاحبان حرفه و صنایع به شکلی برخورد شود كه احساس ناامیدی نكنند، گفت: ما پناهگاه و ملجأ آن افرادی هستیم كه سرمایه خود را پای كار آوردند و اگر کسی بخواهد احساس ناامیدی را در جامعه تزریق کند بزرگترین خیانت را در حق کشور کرده است.
الفت تصریح کرد: با توجه به شرایط حاكم بر كشور باید به كمك صنایع كوچك رفته و مشكلات حقوقی و قضایی آن ها که احتمالاً ناشی از پرونده های متشکل در قوه قضاییه  است، رفع و از منظر اقتصادمقاومتی موضوع را پیگیری كنیم. معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به جنگ روانی دشمنان در این شرایط، اظهارکرد: خوشبختانه جنگ روانی جدی صورت گرفته موجب تخریب روحیه مدیران ما نشده است. الفت اضافه کرد: شرایط ایجادشده و جنگ روانی وضعیت اقتصادی كشور را دچار ابهام كرده و تبلیغات مسموم دشمن افكارعمومی را به سمت ناامیدی هدایت می کند که باید افكار آسیب دیده را سم زدایی كنیم.
وی خاطرنشان کرد: در آن  قسمت از فضای موجود و حاکم  بر کشور كه ناشی از جنگ روانی است، نباید دچار خودباختگی شویم؛ چنانچه خود را نبازیم و روحیه خود را حفظ كنیم، شك ندارم نیروهای مبدع، خلاق، مبتكر و مدبر در تمام مجموعه ها هستند و این افراد می توانند كشور را نجات دهند.


منبع:
http://www.hemayatonline.ir/newspaper/item/20380


نام
پست الکترونيک
پيام شما