آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۱
بازديد روز قبل: ۱۳
بازديد هفته: ۱۳۰
بازديد ماه: ۱۳۲۳
بازديد کل: ۶۲۸۵۵۸۸
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > اخبار مجلس > ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
۱۵۵ بازدید
 
   

در صحن علنی مجلس قرائت شد؛ گزارش نهایی تفحص از مسئولان دو تابعیتی/وجود مدیران دوتابعیتی در وزارت راه، هلال احمر، بهزیستی و بنیاد مسکن


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره تحقیق و تفحص از وضعیت بررسی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را قرائت کرد.
علی نجفی خوشرودی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۸ مردادماه) مجلس شورای اسلامی گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تحقیق و تفحص از وضعیت بررسی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد و شناسایی خلاءهای قانونی در این موضوع را قرائت کرد.

براساس این گزارش یکی از مهم ترین کیس های نفوذ در ایران که در این قسم از افراد دوتابعیتی قرار می گیرند مربوط به محمدباقر نمازی (از عوامل رژیم سابق و استاندار خوزستان در زمان شاه ملعون) و پسرش سیامک نمازی است.

همچنین براساس این گزارش در وزارت راه و شهرسازی ۴ نفر دو تابعیتی؛ جمعیت هلال احمر ۳ نفر دو تابعیتی؛ سازمان بهزیستی ۲ نفر دو تابعیتی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۴ نفر دو تابعیتی مشغول فعالیت هستند و سایر وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی عنوان کرده اند که دو تابعیتی در این وزارتخانه مشغول به فعالیت نبوده و یا اینکه اطلاعاتی در این زمینه نداشته اند.


منبع:
http://www.icana.ir/Fa/News/399226


نام
پست الکترونيک
پيام شما