آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۴
بازديد روز قبل: ۱۶
بازديد هفته: ۱۲۵
بازديد ماه: ۴۷۲
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۸۷
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > اخبار و رویدادهای حقوقی > ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
۲۶۱ بازدید
 
   

جزئیات ارائه تسهیلات سربازی به محققان شرکت‌های دانش‌بنیان خبرگزاری فارس: جزئیات ارائه تسهیلات سربازی به محققان شرکت‌های دانش‌بنیان


جزئیات ارائه تسهیلات سربازی به محققان شرکت های دانش بنیان تشریح شد.
محمد صاحب کار خراسانی رئیس مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی فناوری رئیس جمهوردر نشست خبری صبح امروز با تشریح جزئیات تسهیلات سربازی افراد فعال در شرکت های دانش بنیان گفت: یکی از تسهیلات ارائه شده به افراد کلیدی فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور، تسهیلات نظام وظیفه تخصصی نخبگان فناور بوده که در طی سال های گذشته برای شرکت های دانش بنیان اجرایی شده و تاکنون بیش از هزار نفر از این تسهیلات استفاده کرده اند.

وی ادامه داد: تسهیلات ارائه شده بر روی سامانه ارزیابی شرکت های دانش بنیان قرار دارد و در دو مسیر متفاوت ارائه می شود. به طوری که یک مسیر از قبل فعال بوده و برای پروژه های تحقیقاتی است که افراد به جای سربازی، پروژه های تحقیقاتی خود را در شرکت های  دولتی و نظامی انجام می دهند و مسیر دوم این است که افراد به صورت امریه در شرکت خودشان کار می کنند.

رئیس مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی فناوری رئیس جمهور افزود: متقاضیان استفاده از این تسهیلات می توانند از طریق سایتwww.sina.bmn.ir ثبت نام کنند.

خراسانی گفت: مدت زمان استفاده از این طرح ۶ تا ۱۲ ماه است و این طرح از امروز اجرایی می شود.


منبع:
www.farsnews.com/news/13970521000389 /س


نام
پست الکترونيک
پيام شما