آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۴
بازديد روز قبل: ۱۶
بازديد هفته: ۱۲۵
بازديد ماه: ۴۷۲
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۸۷
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > سایر خبرها (عمومی) > ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
۱۶۰ بازدید
 
   

سرلشکر جعفری در پاسخ به رئیس جمهور آمریکا: آقای ترامپ ایران کره شمالی نیست


 فرمانده کل سپاه پاسداران در پاسخ به ترامپ گفت: ایران کره شمالی نیست که به درخواست ملاقات شما پاسخ مثبت بدهد. بدانید مردم ایران با ملت های سلطه پذیر تفاوت های فراوانی دارند و هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با انتشار نامه ای به درخواست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ملاقات با مقامات ایرانی، واکنش نشان داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آقای ترامپ ایران کره شمالی نیست که به درخواست ملاقات شما پاسخ مثبت بدهد. بدانید مردم ایران، دین و ایمانشان را با اسلام احیا شده توسط حضرت امام خمینی (ره) تقویت کرده اند و با ملت های سلطه پذیر تفاوت های فراوانی دارند و هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.

مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران هم سناریو های عوام فریبانه شما را به خوبی می شناسند و آن را بار ها تجربه کرده اند.

و، اما شما یک رئیس جمهور غیرحرفه ای در عرصه سیاست بوده که در عوض سیاستمداری و سیاست ورزی، همان راه و رسم گذشته تجارت مبتذل خود را دنبال کرده و با الفبای مبارزه و آزادیخواهی ملت ها به کلی بیگانه اید. رؤسای جمهور سابق آمریکا که یا نظامی بودند یا سیاسی، خیلی بهتر از شما می دانستند و یا آموختند که ایران و ایرانی قابل تهدید نیست و در برابر هر نوع تهدید و فشار بیگانگان متحد و یکدل می شوند.

از کارشناسان و متفکرین باتجربه و منصف کشورتان بپرسید اصولاً این بازی های ناشیانه شما را قبول دارند و یا به نتیجه ای که شما در انتظار آن نشسته اید معتقدند؟ اطلاعات و دانسته های آشکار و پنهان ما این را تایید نمی کند.

شما این آرزو را به گور خواهید برد که مقامات جمهوری اسلامی ایران از شما درخواست ملاقات کنند یا اجازه ملاقات با شما را از ملتشان دریافت نمایند. هرگز چنین روزی را نخواهید دید. همچنان در کاخ سیاهتان بنشینید و در توهم ملاقات با مقامات ایرانی بمانید، و بدانید این یک آرزویی است که تا پایان دوران ریاست جمهوری تان با شما همراه خواهد ماند و حتی رؤسای جمهوری بعدی آمریکا هم آن را نخواهند دید.

دولت و ملت بزرگوار ایران پشت به پشت هم داده و با اتکا به وعده های الهی، رهبری عظیم الشأن، منابع داخلی و ذخایر عظیم خدادادی و تحمل تحریم های ظالمانه و غیرانسانی شما، تا پیروزی نهایی و شکست قطعی آن نظام سلطه و استکباری ایستادگی و مقاومت خواهند کرد.


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/440852


نام
پست الکترونيک
پيام شما