آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۱۷
بازديد روز قبل: ۱۵
بازديد هفته: ۱۰۹
بازديد ماه: ۵۲۴
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۱۲
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > اخبار و رویدادهای حقوقی > ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
۳۲۴ بازدید
 
   

سردار کمالی: به ازای هر ماه جبهه، اسارت و درصد جانبازی برای فرزندان ایثارگران ۱۲ روز از خدمت سربازی کسر می‌شود


پس از جلسه امروز مسئولان ستاد کل نیرو های مسلح با اعضای کمیسیون امنیت مجلس مقرر شد به ازای هر ماه جبهه، هر ماه اسارت و درصد جانبازی، ۱۲ روز کسر خدمت بدون سقف در نظر گرفته شود.

به دنبال جلسه امروز مسئولان ستاد کل نیرو های مسلح با اعضای کمیسیون امنیت ملی مقرر شد در راستای اجرای بند د. ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، به ازای هر ماه جبهه، درصد جانبازی و هر ماه اسارت، ۱۲ روز کسر خدمت بدون سقف داده شود.

سردار موسی کمالی با اعلام این موضوع اظهار کرد: قاعدتاً این طرح می بایست سیر مراحل قانونی خود را در صحن علنی طی کند، ولی اگر منع قانونی نداشته باشد، جهت سیر مراحل تصویب به ستاد کل ارجاع داده خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح با اشاره به زمان اجرای این موضوع اعلام کرد هرگاه نتیجه به ستاد کل اعلام شود این مسئله طی ۲ تا ۳ هفته اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به بر برقرار بودن معافیت ۲۸ ماه به بالای کمافی السابق تاکید کرد: کسر خدمت مذکور محدودیت سنی نداشته و کسانی که وارد سربازی می شوند می توانند از کسر خدمت استفاده کرده و متولدین ۷۲ به قبل در حال خدمت که ماهی ۹ روز کسر خدمت برای آن ها ثبت شده هم می توانند از کسر خدمت ۱۲ روزه استفاده کنند.


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/438963


نام
پست الکترونيک
پيام شما