آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۱۵
بازديد روز قبل: ۲۲
بازديد هفته: ۱۲۸
بازديد ماه: ۵۱۴
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۵۲
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > ساير خبرها (عمومي) > ۱۳۸۷/۰۴/۱۸
۹۹ بازدید
 
   

سخنگوی وزارت امور خارجه:موضع دولت انگلیس درباره حزب الله لبنان فاقد هرگونه ارزش است


سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص موضع اخیر دولت انگلیس مبنی بر قرار دادن شاخه نظامی حزب اله لبنان درفهرست گروههای تروریستی، این موضع را فاقد هرگونه ارزش دانست. 
"سید محمد علی حسینی" روز سه شنبه در پاسخ به سووال خبرنگاران مبنی بر موضع وزارت امور خارجه در قبال موضع دولت انگلیس در خصوص قرار دادن شاخه نظامی حزب الله لبنان در فهرست گروههای تروریستی گفت: این موضع از سوی کشوری که بانی ایجاد رژیم صهیونیستی و تروریستی اسرائیل بوده و همواره از خوی تجاوزگری و اشغالگری این رژیم حمایت نموده، تعجبی ندارد و فاقد هر گونه ارزش است.
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: طرح اینگونه مواضع در شرایطی که دستاوردهای مقاومت مردمی حزب الله لبنان، تمامی طیف های سیاسی، قومی و طوایف لبنان را حشنود ساخته و موجبات افتخار و مباهات تمامی کشورها و ملت های منطقه در برابر تجاوز گری های رژیم صهیونیستی را فراهم ساخته، منفعلانه و نمایشی از استیصال سیاسی دولت انگلیس در منطقه است.
حسینی با اشاره به سابقه خصومت دولت انگلیس نسبت به مسلمانان تصریح کرد : دولتمردان انگلیسی در شرایطی که رشدی ملحد را تمجید، گروهک های تروریستی را مصونیت داده و مشوق و حامی رژیم های نژاد پرست و اشغالگر بوده اند، فاقد هر گونه صلاحیت داوری دراین خصوص هستند.
 

منبع:
ايرنا سه شنبه 18 تير 1387


نام
پست الکترونيک
پيام شما