آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۲
بازديد امروز: ۱۷
بازديد روز قبل: ۱۵
بازديد هفته: ۱۰۹
بازديد ماه: ۵۲۴
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۱۲
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > اخبار قوه قضاییه > ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
۱۲۶ بازدید
 
   

همزمان با هفته قوه قضاییه تفاهم نامه همکاری‌ آموزشی و پژوهشی بین معاونت منابع انسانی قوه قضاییه و سازمان تعزیرات حکومتی منعقد شد


جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی بین معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد.

جلسه امضا و انعقاد تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با سازمان تعزیرات حکومتی امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون منابع انسانی و انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مکان این معاونت برگزار شد.

محور های اصلی این تفاهم نامه به مسئله آموزش اختصاص دارد و در بند هایی از آن به موضوعاتی از قبیل: همکاری های مشترک آموزشی شامل همکاری در بخش نیازسنجی آموزشی، اجرای دوره های آموزشی، تهیه منابع و متون آموزشی مشترک، آغاز فعالیت های پژوهشی مرتبط و مشترک در حوزه صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی، موضوع نیروی انسانی و پرداختن به مسئله سنجش علمی و انتقال متقابل ظرفیت های منابع انسانی و سازمان تعزیرات از جمله این محور ها است.

حجت الاسلام والمسلمین امینی در این جلسه با تبریک هفته قوه قضاییه گفت: وزارت دادگستری در مجموعه قوه قضاییه نقش مهمی دارد و جا دارد از تلاش هایی که در وزارت دادگستری در جهت تقویت امر دادرسی در کشور صورت می گیرد تقدیر کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین امینی افزود: وظیفه خود می دانیم از تجربیاتی که در منابع انسانی در آموزش و پژوهش وجود دارد به سازمان تعزیرات کمک کنیم و متقابلاً سازمان تعزیرات تجربیات خوب خود را به دستگاه قضایی انتقال بدهند و ما برای ارتقاء سطح علمی نیرو های انسانی تعزیرات آمادگی داریم که با سازمان تعزیرات همکاری داشته باشیم.

وی بیان کرد: امید است این تفاهم نامه فقط در حد یک تفاهم نامه باقی نماند و هر چه زودتر قرارداد های اجرایی آن تنظیم شود تا بتوانیم شاهد نتایج علمی این تفاهم نامه باشیم.

در ادامه انصاری، رئیس سازمان تعزیرات ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه به حضور معاون منابع انسانی و همکاران قضایی و اداری قوه قضاییه تبریک گفت و تقارن امضاء تفاهم نامه را با هفته قوه قضاییه مبارک دانست و آنرا فرصت مغتنم برای سازمان تعزیرات و معاونت منابع انسانی عنوان کرد.

وی ادامه داد: ظرفیت های قوه قضاییه و معاونت منابع انسانی در حوزه آموزش منابع انسانی از زمان حضور حجت الاسلام والمسلمین امینی شکوفایی فوق العاده ای پیدا کرد وتحولات شگرفی داشته که حاصل آن اندیشه های دقیق علمی و فرصت مغتنم برای قوه قضاییه بود که ایشان توانستند اثر گذاری برای ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات در این سازمان داشته باشند.

انصاری تاکید کرد: ما بیشتر می خواهیم از پتانسیل های معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در بخش آموزش و پژوهش استفاده کنیم و نتیجه ملموس این متغیر های آموزشی و ارتقا توان نیرو های انسانی صحت ودقت همکاران خواهد بود وخروجی این تصمیمات دقیق تر و باعث ارتقاء خدمات عمومی و دولت خواهد بود و امکان خطا را به حداقل می رساند.

وی اظهار کرد: سازمان تعزیرات این فرصت را مغتنم می داند و امید است با این تفاهم نامه با تهیه شاکله های اجرایی آن در سال ۹۷ بتوانیم از حداکثر توان قوه قضاییه استفاده کنیم و همکاران به تبع این تصمیمات تلاش می کنند مواد تبیینی این تفاهم نامه را به مرحله اجرایی برسانند.


منبع:
http://www.mizanonline.com/fa/news/430868/


نام
پست الکترونيک
پيام شما