آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۱
بازديد روز قبل: ۱۶
بازديد هفته: ۱۲۶
بازديد ماه: ۵۰۶
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۵۴
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > ساير خبرها (عمومي) > ۱۳۸۷/۰۴/۱۵
۹۰ بازدید
 
   

سرلشكر جعفری در جمع خبرنگاران:نحوه پاسخ كوبنده ایران دشمن را پشیمان و شگفت زده می كند


فرمانده كل سپاه گفت: نحوه پاسخ كوبنده و برنامه ریزی شده ایران به حماقت دشمنان، آنها را شگفت زده و برای همیشه پشیمان می كند. 
   
 
سردار سرلشكر محمدعلی جعفری فرمانده كل سپاه در حاشیه یادواره حاج احمد متوسلیان كه پنج شنبه شب در تالار وزارت كشور برگزار شد، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر حمله به ایران گفت: درست است كه آنها از نظر نظامی توان حمله به ایران را دارند، اما موضوع مهم این است كه آیا از این حمله خود نتیجه هم خواهند گرفت یا نه.
وی با اشاره به اقدامات پدافند غیرعامل و گسترده بودن در سراسر كشور، مجموعه های مورد اعلام دشمنان را محل هایی شناخته شده دانست و گفت: آنها بدانند كه هر اقدامی علیه این مراكز، شروع به جنگ تلقی شده و پاسخ ما آنها را پشیمان می كند.
جعفری با رد هرگونه تحركات مرزی دشمنان برای چیدمان حمله به ایران گفت: البته آنها می دانند كه هر حمله زمینی به كشورمان عملا غیر ممكن است و جنگ ۳۳ روزه نیز نشان داد كه نیرویی چون حزب الله می تواند آنها را زمین گیر كند، پس می دانند كه ایران چه قدرت رزمی زمینی دارد و لذا ما جرات آنها برای حمله زمینی را بسیار كم می دانیم.
فرمانده كل سپاه اضافه كرد: البته ممكن است كه آنها به فكر حمله موشكی یا هوایی باشند كه نحوه پاسخ كوبنده ایران مشخص و برنامه ریزی شده است.
 

منبع:
فارس جمعه 14 تير 1387


نام
پست الکترونيک
پيام شما