آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۲
بازديد امروز: ۱۷۱
بازديد روز قبل: ۱۷۳
بازديد هفته: ۳۸۰
بازديد ماه: ۴۸۳۴
بازديد کل: ۶۲۸۳۰۶۱
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > سایر خبرها (عمومی) > ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
۳۴۴ بازدید
 
   

واکنش ۴ فرمانده ارشد نظامی به خروج شرورانه آمریکا از برجام/ سرنوشت برجام مشخص است؟


بلافاصله پس از اعلام «خروج آمریکا از برجام و اتهام زنی رئیس جمهور سبک مغز و دیوانه نمای این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران، ۴ فرمانده ارشد نظامی کشورمان در جریان همایش ملی مهارت افزایی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح، نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.

سرلشکر پاسدار «محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

ما با نظامی مواجهیم که حتی در برجام که ملت ایران با کرامت و بزرگواری خود آن را پذیرفت زیرامضای خود می زند و آن را باطل می کند.

برجام مطلوب ملت ما نبود؛ برجام چیزی نبود که ما بپذیریم، اما برای اتمام حجت با بزرگواری آن را پذیرفتیم و دیدیم که آمریکای مستکبر حتی بر امضای خود نیز پایدار نماند تا همه جهانیان بفهمند حق کجاست و باطل کجاست.

بار دیگر تجربه کردیم که اگر بخواهیم سربلند و پایدار باشیم باید دستمان به زانوی خودمان باشد و به برجام و امثال برجام تکیه نکنیم.

سرزمین و ملت ایران آن قدر توانایی های استفاده نشده دارد که بتواند به عنوان یک قدرت مطرح منطقه ای و در آینده به عنوان یک قدرت جهانی قد علم کند و این منوط به تغییر نگاه به داخل است.

وزیر دفاع آمریکا در طول یکسال و اندی اخیر که رئیس جمهور جدید در این کشور بر سر کار آمده، اذعان می کند که بار ها بر این فشار آورده که برای تهاجم به ایران آماده شود و این ارتش آمریکا بوده که آن فرد بی خرد را آگاه کرده که تهاجم به ایران به این سادگی ها نیست و هزینه ها و تلفات بی نهایتی برای آمریکا دارد و دستاوردی نخواهد داشت.

در سه ماه گذشته یک فرد جوان بی خرد حاکم شده در عربستان سعودی به همراه آمریکایی ها هر کدام به گردن دیگری می اندازند که تو به ایران حمله کن ما حمایتت می کنیم و اجازه پاسخ به این را هم نمی دهیم، اما مرتبا هر دو پا پس می کشند.

امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش
خدا را شکر می کنیم که آمریکا از برجام خارج شد؛ این طبیعت نظام سلطه و نگاه خاصی است که آن ها به ما دارند.

می بایست هر روز هشدار های راهبردی قرآن را با خودمان مرور کنیم و بدانیم که آن ها تا آخر به دنبال این هستند که ما را از راه حقمان خارج کنند.

من از روز اول معتقد بودم بزرگترین خسارت برجام، مشروعیت بخشیدن به مذاکره به آمریکا و بزرگترین سود آن همین اثبات عدم پایبندی آن ها به تعهداتشان است.

ما همه ظرفیت ها برای آقایی و عزت را در درون خودمان داریم و امیدواریم این درسی که دیشب آمریکایی ها دادند برای جهان آموزنده و مفید باشد.

سعودی ها هم از درس های عبرت آموز تاریخ هستند و اینکه برای مطرح کردن خودشان به آمریکایی ها و صهیونیست ها می چسبند بسیار عبرت آموز است.

ما به وعده های خدا ایمان و اگر بر سر مواضع خود ایستادگی کنیم پیروز نهایی این میدان خواهیم بود.

سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه
خروج شرورانه آمریکا از برجام تبریک می گویم؛ کاملا روشن بود که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و یک بار دیگر برای تمام دنیا به اثبات رسید که آمریکا به هیچ وجه قابل اطمینان نبوده و زورگوست.

همه ما یکدل و هماهنگ با یکدیگر بر روی ظرفیت های داخلی تکیه خواهیم کرد؛ امیدوارم این هرچه زودتر فرصت یکی دو هفته ای که رییس جمهور از آن صحبت کرد به پایان برسد.

سرنوشت برجام مشخص است؛ بدیهی است که اروپایی ها در انتخاب بین آمریکا و جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را برمی گزینند؛ آن ها وابسته به آمریکا هستند و نمی توانند مستقلانه و آزادانه تصمیم بگیرند.

راه حل رفع مشکلات، توجه به ظرفیت های داخلی است؛ غنی سازی هسته ای یک بهانه بود و خروج امریکا از برجام ثابت کرد که موضوع اصلی توان دفاعی و موشکی و اقتدار و اثرگذاری انقلاب اسلامی در منطقه است.

سردار «حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی

خروج آمریکا از برجام را تبریک می گویم. ان شاالله خیر و برکتی در این موضوع است؛ امیدواریم نعمت و برکات خروج آمریکا از برجام، روانه ملت ما شود.

حقیقتا انسان تاسف می خورد وقتی که می بیند فردی با حالت غیرعادی، در راس یک کشور است.

امیدواریم کسانی که دل خوش کرده بودند به اینکه مشکلات با نشستن بر سر میز با آمریکایی ها حل می شود، به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون عدم اعتماد به آمریکا رسیده باشند.


منبع:
mizanonline.com/fa/news/418279


نام
پست الکترونيک
پيام شما