آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۵۵
بازديد روز قبل: ۷۶
بازديد هفته: ۲۴۰
بازديد ماه: ۵۱۹۳
بازديد کل: ۶۲۸۲۷۷۲
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > اخبار قوه قضاییه > ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
۱۲۶ بازدید
 
   

تکذیب اظهارات منتسب به اژه ای در روزنامه ایران و خبرگزاری ایرنا


دفتر سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد: اظهارات منتسب به سخنگوی قوه قضائیه در روزنامه دولتی ایران و همچنین خبرگزاری دولتی ایرنا با این مضمون که تصمیم اخیر در مورد تلگرام بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی است، صحت ندارد و کذب محض می باشد.
دفتر سخنگوی قوه قضائیه پیرو انتشار مطالبی خلاف واقع به نقل از حجت الاسلام والمسلمین اژه ای در روزنامه دولتی ایران و همچنین خبرگزاری دولتی ایرنا اطلاعیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: جلسه روز یکشنبه معاون اول قوه قضائیه با یکی از فراکسیون های مجلس شورای اسلامی مفید بود. در این نشست مباحث متعددی مطرح شد که همه آن ها ضبط شده و در صورت لزوم فایل مربوطه منتشر می شود.
دفتر سخنگوی قوه قضائیه افزوده است: اظهارات منتسب به سخنگوی قوه قضائیه در روزنامه دولتی ایران و همچنین خبرگزاری دولتی ایرنا با این مضمون که تصمیم اخیر در مورد تلگرام بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی است، صحت ندارد و کذب محض می باشد.
گفتنی است دو رسانه دولتی با انتساب جمله ای خلاف واقع به معاون اول دستگاه قضا تلاش کردند در مورد موضوع حاکمیت و اشراف ایرانی بر شبکه های اجتماعی، فضاسازی نامناسب کرده و سوژه جدید ایجاد کنند.


منبع:
http://www.hemayatonline.ir/newspaper/item/14731


نام
پست الکترونيک
پيام شما