آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۴
بازديد روز قبل: ۱۶
بازديد هفته: ۱۲۵
بازديد ماه: ۴۷۲
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۸۷
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
اخبار > اخبار دولت > ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
۹۰ بازدید
 
   

رئیس سازمان تامین اجتماعی خبر دادبخشودگی جرایم کارفرمایان تامین اجتماعی از هشتم اردیبهشت


رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان، بخشودگی جرایم کارفرمایان را در راستای تقویت تولید داخلی از روز شنبه هشتم اردیبهشت به مدت ۲ ماه آغاز می کند.
رئیس سازمان تامین اجتماعی در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان از پرداخت مطالبات معوق به دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد.

نوربخش با بیان اینکه دولت در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر حمایت از تولید داخلی و مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی های خوبی دارد، گفت: سازمان تامین اجتماعی نیز در این راستا، بخشودگی جرایم کارفرمایان را در راستای تقویت تولید داخلی از روز شنبه به مدت ۲ ماه آغاز می کند.

وی افزود: در کارگاه هایی که بیش از دو نفر اشتغالزایی شده است نیز به ازای هر دو نفر یک نفر از معافیت بیمه ای برخوردار میشود.

رئیس سازمان تامین اجتماعی گفت: میزان قابل توجهی تسهیلات بدون بهره به مستمری بگیران استان برای رفع نیازهای اضطراری آنها پرداخت می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی استان کوچک و متوسط هستند و با توجه به شرایط اقتصادی استان و عدم امکان رقابت دارای جرایم دیرکرد بیمه ای هستند، بخشودگی جرایم آنان را مورد تاکید قرار داد.

سیددانیال محبی افزود: خشکسالی و درصد بالای بیکاری از مشکلات اساسی استان است و سازمان تامین اجتماعی می تواند بسته ویژه ای در رابطه با معافیت های بیمه ای با هدف حمایت از کارفرمایان در ایجاد اشتغال به استان اختصاص دهد.

وی گفت: سیستان و بلوچستان در حوزه درمان رشد خوبی داشته است ولی در بخش بهداشت به دلیل عدم ترویج و اطلاع رسانی مناسب مسائل بهداشتی، مرگ و میر مادران و نوزادان، بیماری های ژنتیکی حاصل از ازدواج های فامیلی و سوءتغذیه دچار نقیصه است.


منبع:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13970207000756


نام
پست الکترونيک
پيام شما