آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۴
بازديد روز قبل: ۲۷
بازديد هفته: ۱۱۸
بازديد ماه: ۵۴۰
بازديد کل: ۶۲۸۶۰۲۷
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۷
اخبار > ساير خبرها (عمومي) > ۱۳۸۷/۰۱/۲۳
۱۰۹ بازدید
 
   

رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز سال نو به مشهد مقدس سفر می كنند


استاندار خراسان رضوی به مناسبت حلول سال جدید و سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به مشهد مقدس و سخنرانی ایشان در حرم مطهر امام رضا(ع) پیام تبریكی صادر كرد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:
«مشهد در طلیعه هر سال از بهار، طراوت می گیرد و در میزبانی قدوم مهمانی گران سنگ رایحه خوش انتظار و عطر دلنشین ولایت را با همه وجود احساس می كند.
سرزمین خورشید در آستانه سال جدید به پذیرایی از بدر انقلاب اسلامی قامت می بندد تا در هنگامه سرشار از شور و نشاط، جلوه هایی از وفاداری و میثاق و معرفت را به نمایش بگذارد.
حضور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو در جوار بارگاه ملكوتی امام هشتم(ع) فرصت مغتنمی است تا زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی جرعه نوش كلام دلنشین ولی امر مسلمین جهان و خوشه چین رهنمودهای ارزنده و رهگشای معظم له باشند.
این لحظات ناب كه تمامی دقایق آن ترجمان واژه های اتحاد، انسجام، وفاق و همدلی است، فرصتی ارزشمند برای تجدید عهد دوباره دوستداران انقلاب اسلامی و عاشقان ولایت با خلف صالح بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی و قافله سالار كاروانی است كه در اوج درخشش علمی در حال فتح قله های مرتفع دانش بشری و در كمال شجاعت و سربلندی شاخص ترین الگوی آزاد اندیشان جهان است.
با تبریك حلول سال نو به مردم شریف و عرض خیر مقدم پیشاپیش به رهبر معظم انقلاب اسلامی از تمامی قشرهای مردم ولایتمدار استان خراسان رضوی و زائران عزیز حرم منور علی بن موسی الرضا(ع) دعوت به عمل می آورد تا در مراسم معنوی دیدار با سكاندار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای كه روز یكم فروردین ماه ۸۷ در صحن جامع رضوی برگزار می شود، شركت فرمایند.»


منبع:
سپاه نيوز


نام
پست الکترونيک
پيام شما