آمار بازدید سایت
کاربران آنلاين: ۱
بازديد امروز: ۶
بازديد روز قبل: ۱۵
بازديد هفته: ۱۰۹
بازديد ماه: ۵۲۴
بازديد کل: ۶۲۸۶۵۰۱
آي پي: ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱۸۶
بيانات حضرت امام خميني (ره) > بيانات امام خميني (ره) در سال 68 > ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
۲۹۴ بازدید
 
   

حكم انتصاب آقای احمد جنتی به سمت ریاست سازمان تبلیغات اسلامی ۱۴/۱/۱۳۶۸


بسم الله الرحمن الرحیم
روشن است شما كه از افراد متدین خوب و با سابقه طولانی در مبارزات می باشید وعمری را در حوزه های علمیه سپری كرده اید، می توانید خدمات ارزنده ای به اسلام وانقلاب بنمایید.
این مسئله كه نظام در اهداف خود جدی است و با هیچ كس شوخی ندارد و درصورت به خطر افتادن ارزشهای اسلامی با هر كس در هر موقعیت قاطعانه برخوردمی نماید، بایدبه عنوان یك اصل خدشه ناپذیر برای تمامی دست اندركاران و مردم تبلیغ
جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ احمد جنتی - دامت افاضاته
به دنبال درخواست اعضای محترم وبزرگوار شورایعالی سازمان تبلیغات مبنی بر اینكه برای پیشبرد بهتر كار، شخصی از طرف اینجانب به تنهایی مسئول آن سازمان گردد، جنابعالی را به مدیریت و ریاست آن سازمان منصوب می نمایم .
امیدوارم با تلاش پیگیر و با استفاده از همه نیروهای مومن به انقلاب و اسلام از عهده این مهم برآیید. تبلیغات ، كه همان شناساندن خوبیها و تشویق به انجام آن و ترسیم بدیهاو نشان دادن راه گریز و منع از آن است ، از اصول بسیار مهم اسلام عزیز است .
ان شاءالله در محدوده توانتان نقاط كور و مجهول را برای مردم شریف ایران و جهان اسلام باز و روشن نمایید؛ و چهارچوب اسلام ناب محمدی ، كه ترسیم قهر و خشم و كینه مقدس و انقلابی علیه سرمایه داری غرب و كمونیسم متجاوز شرق است ، و نیز راه مبارزه علیه ریا و حیله و خدعه را به مردم و بخصوص جوانان سلحشورمان نشان دهید.
گردد.
توفیق جنابعالی و اعضای معزز و محترم شورایعالی سازمان تبلیغات اسلامی و تمامی افراد آن سازمان را از خداوند متعال خواستارم . والسلام علیكم و رحمه الله .
۱۴/۱/۶۸
روح الله الموسوی الخمینی 


منبع:
جلد بيست و يکم - صفحه 339
زمان : 14 فروردين 1368 / 26 شعبان 1409
مكان : تهران ، جماران
موضوع : تعيين رئيس سازمان تبليغات اسلامي
مخاطب : جنتي ، احمد


نام
پست الکترونيک
پيام شما